אודות סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

סוכנות משפחתית עם יחס אישי

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק היא סוכנות משפחתית ונעימה, בה כל לקוח מוכר בשמו הפרטי. הסוכנות קיימת כבר יותר מארבעה עשורים ומושתתת על ידע מקצועי רחב, דאגה אישית לכל לקוח ושירות אישי ומשפחתי הגורם ללקוח להרגיש בבית.


סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מנוהלת על ידי אב ובנו. הסוכנות הוקמה בשנת 1968, משרדיה המרכזיים נמצאים בראשון לציון אך היא מספקת שירותי ביטוח בכל הארץ ולמבחר עסקים.


התמדה מובילה למצוינות

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק חרטה על דיגלה כבר בתחילת דרכה את השאיפה למצוינות מקצועית ואישית. בעקבות גישה זו מקבלת כל שנה הסוכנות ציונים לשבח מחברת מגדל, חברת הביטוח המובילה בישראל וכך גם מחברות ביטוח אחרות.
כמו כן, מזה מספר שנים סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק חברה במועדון הזהב של חברת מגדל לסוכנויות מצטיינות.


לקוחות הסוכנות

הלקוחות של סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק נמצאים בתחומים שונים כגון התשתיות: מפעלי תעשיה, חברות היי-טק, חברות בתחום הטקסטיל וחברות בתחום השירותים השונים.
כמו כן, סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מספקת לקהל רחב שירותי ביטוח ללקוחות פרטיים בתחומים מגוונים כמו ביטוחי רכב, דירה חיים ובריאות.

כל אחד מהעובדים בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק יודע להתאים לכל אחד מלקוחות הסוכנות את המוצרים המתאימים לצרכיו, וכל זאת באמצעות מתן יחס אישי והקשבה ללקוח. סוכני ביטוח בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>


חברות ביטוח

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק היא סוכנות ותיקה בעלת ידע מקצועי רב העובדת מול חברות הביטוח המובילות בישראל:
• מגדל, חברה לביטוח בע"מ
• הראל ביטוח ופיננסים
• איילון חברת ביטוח
• כלל ביטוח
• שלמה חברה לביטוח
• הפניקס חברה לביטוח


למידע נוסף אודות לקוחות סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מזמינה אתכם ליהנות משירות אישי, אווירה משפחתית, סטנדרטים מקצועיים גבוהים וסוכן שמוכן להלחם בשבילכם כשצריך. כך, גם אתם תוכל ליהנות מראש שקט ותחושת ביטחון אמיתית.

למידע נוסף אודות:
פתרונות ופוליסות בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

הסוכנות היא סוכנות לביטוח פנסיוני ולא לייעוץ פנסיוני. בסוכנות משווקים מוצרים פנסיוניים של החברות: מגדל, כלל, הראל, הפניקס, איילון, פסגות, ד''ש, ילין לפידות, אקסלנס. לסוכנות יש זיקה ו/או אינטרס כלכלי למוצרים הפנסיוניים שהיא משווקת, לרבות קבלת עמלות.