למען בריאות המשפחה

כל תושבי ישראל מבוטחים בביטוח בריאות ממלכתי ורובם אף נהנים משרותי בריאות נוספים של קופות החולים. אך האם שני סוגי ביטוחים אלה נותנים לך את המענה המקיף לו כל אחד זקוק בתחום הרפואי? סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מזמינים אותך לקרוא למה ביטוח רפואי פרטי הוא דבר חשוב וכיצד הוא תורם לבריאות המשפחה.


סוגי הביטוח בישראל

כל תושבי ישראל מבוטחים בביטוח בריאות ממלכתי. ביטוח בריאות זה הינו ביטוח בסיסי ואת השירותים המחויבים בביטוח זה מקבלים המבוטחים דרך קופות החולים אליהן הם שייכים.
קופות חולים השונות שרצו למשוך אליהן עוד ועוד מבוטחים יצרו את שירותי הבריאות הנוספים (שב"ן) שהרוב מכירים כביטוחים משלימים. ביטוחים אלה אומנם יותר מקיפים מביטוח הבריאות הממלכתי.
ראוי לציין שקופות החולים נותנים מענה מצויין לכ – 80% מהשירותים שכולנו צורכים מהם, אולם לצערנו ה – 20% הנותרים נשארים ללא מענה והם אלו השירותים שאמורים לתת לנו פתרונות בזמן של בעייה קטסטרופלית כמו צורך בהשתלה, תרופה מצילת חיים, ניתוח בחו''ל וכדומה.

לעומת ביטוח הבריאות הממלכתי ושירותי הבריאות הנוספים המוענקים על ידי קופות החולים, ביטוח בריאות פרטי מאפשר קבלת מענה בריאותי רחב המותאם לצרכי המבוטח ובני משפחתו.
ביטוחי בריאות פרטיים רבים מספקים מענה למצבים הבאים:

  • ניתוחים בארץ ובחו"ל
  • טיפולים מיוחדים ומורכבים בחו''ל
  • תרופות מצילות חיים ואו כאלו שאינן מוכסות בסל הבריאות הממלכתי
  • מחלות קשות
  • השתלות
  • סיעוד
  • אמצעים טכנולוגיים מתקדמים
  • בדיקות הבחנתיות כולל סקר מנהלים, בדיקות הריון, צינטור ורטואלי, MRI וכדומה


ביטוח בריאות בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

סוכנות לוצ'יאנו וג'ק דבש מעמידה לרשותך מגוון ביטוחי בריאות אשר מספקים מענה למקרים בריאותיים שונים. סוכני הביטוח של הסוכנות יעמדו לרשותך בכל שאלה ויידעו להתאים לך ביטוח בריאות שיענה על צרכיך וצרכי משפחתך.
בוא לדאוג לעתיד משפחתך באמצעות ביטוח בריאות מקיף ואיכותי. כי הרי כל אדם יודע - "העיקר זה הבריאות".
למידע נוסף על סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>


ביטוחי בריאות – רשימת מוצרים

ביטוח ניתוח בינלאומי
ביטוח זה מקנה למבוטח ולבני משפחתו כיסוי רחב ביותר אשר מכסה את העלות של כל ניתוח בכל מקום בעולם ללא הגבלת סכום, כיסוי מלא להשתלות, כיסוי לתרופות אשר לא נימצאות בסל הבריאות, כיסוי לבדיקות הבחנתיות וכן כיסוי למחליפי ניתוח.

ביטוח מחלות קשות
ביטוח זה מאפשר למבוטח לקבל סכום חד פעמי גדול (עד 600,000 ש''ח) בקרות אירוע רפואי קשה כמו חלילה מחלת סרטן, התקף לב, שבץ מוחין, כוויות וכדומה.

ביטוח סיעודי
ביטוח זה מקנה למבוטח ולבני משפחתו פיצוי חודשי בקרות מקרה סיעודי אשר אמור לאפשר למשפחה לטפל במבוטח ברמה הגבוה ביותר מבלי להוציא כספים נכבדים מהכיס.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר